OFICJALNA STRONA
MKS Ciechanów

Zmiany w kadrze drużyny seniorów

Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej doszło do kilku zmian w kadrze drużyny seniorów!

⏩ Z zespołem pożegnał się Dominik Zajkowski, który na wiosnę będzie reprezentował IV ligowy zespół z Piaseczna 💪 Dziękujemy “Furman” za godne reprezentowanie 💚🤍❤ i życzymy powodzenia w nowej drużynie 💪

⏩ Na wiosnę również nie zobaczymy w naszych barwach Jeana Carlosa, który postanowił wyjechał do pracy do Hiszpanii 😏 Dzięki “Janek” za wspólnie spędzone pół roku 💪🖐

⏩ Teraz czas na przedstawienie nowych zawodników 💪 W nadchodzącej rundzie pomogą nam Lotfi Khadhraoui, który dołączył do nas z drużyny Mazur Ojrzeń oraz dwóch zawodników występujących ostatnio w MKS APN II Ciechanów Mateusz Pepłowski i Marcin Klonowski 👏

⏩ Witamy na 💚🤍❤ pokładzie i życzymy dużo zdrowia, bramek i asyst ‼️

blank

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂