OFICJALNA STRONA
MKS Ciechanów

III Turniej Gorących Serc dla WOŚP

Zapraszamy na III Turniej Gorących Serc dla WOŚP o Puchar Prezydenta miasta Ciechanów! Zapisy wciąż trwają! Szczegóły na plakacie poniżej.

Finał turnieju już 29 stycznia!

Przypominamy o naszych akcjach!

Prowadzimy zrzutkę na klub zrzutka.pl/ct29xs. Jeśli doceniasz nasze zaangażowanie w działania klubu to zachęcamy do naszej skarbonki na cele klubowe. Dziękujemy za każdą wpłatę!

Jest możliwość zostać patronem klubowym! Za pomoc wsparciu naszej społecznej działalności sportowej, organizacji zajęć sportowych dla młodych i starszych piłkarzy można zdobyć gadżety klubowe m.in. szaliki, parasole, koszulki czy też zdobyć zaproszenie na imprezę po sezonie! Jak zostać patronem? Wystarczy kliknąć w link https://patronite.pl/MKSCIECHANOW

Comments 1

  1. blank
    drużyny

    jakie drużyny zagrają w turnieju