OFICJALNA STRONA
MKS Ciechanów

Typer Decathlon V Liga 2022/2023, grupa: mazowiecka I rundy wiosennej

Wracamy do Was z kolejnym typerem! W sobotę, 18 marca rozpoczynają się rozgrywki Decathlon V Liga 2022/2023, grupa: mazowiecka I rundy wiosennej . Z tej okazji mamy dla Was Typera z nagrodami! Typer potrwa do 18 czerwca (ostatniej kolejki V Ligi „DECATHLON” Grupy 1)

Nagrody dla czterech miejsc w rankingu:

– 1 miejsce zestaw gadżetów klubowych takich jak: Parasolka, szalik, kubek i smyczka

– 2 miejsce – parasolka

– 3 miejsce – szalik

– 4 miejsce – kubek i smyczka

Typowanie będzie możliwe tylko i wyłącznie poprzez stronę http://typer.mksciechanow.pl/

Tydzień przed następną kolejką (niedziela/poniedziałek) będą aktualizowane mecze jakie będą w najbliższym weekendzie/kolejce.

Możliwość typowania zaś będzie możliwa do rozpoczęcia każdego spotkania.

Możliwa edycja wyniku do pierwszego gwizdka sędziego! 😊

By mieć możliwość typowania na stronie będzie należało założyć konto na stronie Typera.

UWAGA! W przypadku osób które typowały na ostatnim mundialu należy założyć ponownie konto!

Po każdym weekendzie będą podawane zbiorcze wyniki typowania na naszym Facebooku jak i na stronie MKS Ciechanów!

Punkty będą naliczane w następujący sposób:

– za trafienie zwycięzcy/remisu – 2 pkt.

– za trafienie wyniku dokładnego meczu – dodatkowe 3 pkt.

Łącznie będzie można zdobyć 5 pkt. za wytypowany mecz!

DODATKOWO! LIDER KAŻDEJ KOLEJKI (Tzn. osoba, która zdobędzie najwięcej pkt w danej kolejce) OTRZYMA DODATKOWE 3 PKT! (Jeśli będzie remis punktowy, dodatkowe 3 pkt otrzymuje każda osoba z 1 miejsca)

1 użytkownik – 1 konto

Wszelkie próby typowania z kilku kont będą weryfikowane po adresie IP, a użytkownik straci szansę na wygranie nagród poprzez dyskwalifikację

Wszelkie pytania i niejasności proszę wysyłać pod e-mail: typer@mksciechanow.pl

Zapraszamy także do naszego sklepiku z gadżetami https://mksciechanow.pl/sklep/

Możecie nabyć na rundę wiosenną m.in. szaliki, kubki, parasolki, smyczki czy też karnet na mecze MKS Ciechanów w naszym mieście!