OFICJALNA STRONA
MKS Ciechanów

Startuje Typer Euro 2024!

Mamy dla Was super niespodziankę! W piątek, 14 czerwca 2024 r. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy. Z tej okazji mamy dla Was Typera z nagrodami!

Nagrody dla pięciu miejsc w rankingu:

1 miejsce – Bilet na mecz reprezentacji Polski – pierwszy rozgrywany na Stadionie Narodowym po Euro + zestaw gadżetów klubowych takich jak: Parasolka, szalik i kubek

2 miejsce – koszulka klubowa MKS Ciechanów

3 miejsce – parasolka

4 miejsce – szalik

– 5 miejsce – kubek

Zaczniemy wstawiać na naszego Facebooka codziennie post z danym meczem/meczami w dniu jutrzejszym. Tzn. w piątek, 14 czerwca pojawi się post z meczem Niemcy – Szkocja , w którym to będzie należało w odpowiedzi wstawić wynik np. Niemcy – Szkocja 0:0 i tak każdego dnia nawet w przypadku 3-4 meczy.

Po zakończonej fazie grupowej pojawi się faza pucharowa, która także będzie wliczana do rankingu. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane na stronie https://mksciechanow.pl/typer-euro-2024-ranking/

W momencie, gdy pojawi się post z meczami na dany dzień to czas na typowanie meczu/meczów będzie do rozpoczęcia meczu w danym dniu, tzn. są mecze na godz. 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00 to typujemy max do godz. 11:00 – jeśli typujemy od razu w jednym komentarzu wszystkie mecze np.

Niemcy – Szkocja 0:0,

Węgry – Szwajcaria 0:0,

Hiszpania – Chorwacja 0:0

Nie zdążyłeś/zdążyłaś zatypować meczu z danego dnia? Nie ma problemu! Zatypuj pozostałe mecze z danego dnia, które jeszcze się nie rozpoczęły!

Posty edytowane na Facebooku nie będą brane pod uwagę!!!

Punkty będą naliczane w następujący sposób:

– za trafienie zwycięzcy/remisu – 2 pkt.

– za trafienie wyniku dokładnego meczu – dodatkowe 3 pkt.

Łącznie będzie można zdobyć 5 pkt za wytypowany mecz!

Wszelkie pytania i niejasności proszę wysyłać pod e-mail: typer@mksciechanow.pl