OFICJALNA STRONA
MKS Ciechanów

Piłkarskie zakończenie roku z rocznikiem 2016/17

11 grudnia najmłodsza grupa z rocznika #2016/17 z naszej Akademii Piłkarskiej MKS Ciechanów brała udział w turnieju halowym “PRZASNYSKIE GRANIE”.

Młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko tworząc wiele sytuacji do zdobycia bramki.

Tuż przed przerwą świąteczną zawodnicy z rocznika #2016/17 rozegrali także mecz sparingowy z Makowska Akademia Sportu. Młodzi Piłkarze rywalizowali na dwóch boiskach, na których można było zobaczyć dużo bramek i pojedynków 1v1, a wszystko w zdrowej sportowej atmosferze i przy dobrej zabawie.

Przypominamy o naszych akcjach!

Prowadzimy zrzutkę na klub zrzutka.pl/ct29xs. Jeśli doceniasz nasze zaangażowanie w działania klubu to zachęcamy do naszej skarbonki na cele klubowe. Dziękujemy za każdą wpłatę!

Jest możliwość zostać patronem klubowym! Za pomoc wsparciu naszej społecznej działalności sportowej, organizacji zajęć sportowych dla młodych i starszych piłkarzy można zdobyć gadżety klubowe m.in. szaliki, parasole, koszulki czy też zdobyć zaproszenie na imprezę po sezonie! Jak zostać patronem? Wystarczy kliknąć w link https://patronite.pl/MKSCIECHANOW